„Biegnąca z wilkami” i „Czuła przewodniczka” – dojrzewanie kobiet do pełni życia

Kiedy

29 września 2023    
18:00 - 20:00

Gdzie

Rodzaj wydarzenia

Odkryj kobiecą drogę rozwoju osobistego z inspirującymi książkami

Twój rozwój jest dla Ciebie ważny? Lubisz czytać książki o rozwoju osobistym? A może w gąszczu propozycji trudno Ci znaleźć odpowiednią lekturę?

Zapraszam na spotkanie poświęcone rozwojowi z książkami

Zapraszam na spotkanie 29 września. Porozmawiamy, jak do rozwoju zaprasza nas Natalia de Barbaro w książce „Czuła przewodniczka” i Clarissa Pinkola Estes w „Biegnącej z wilkami”. Jeśli to książki przez Ciebie znane, to dobrze, jeśli jeszcze nie, to też dobrze. Można przyjść niezależnie od tego czy się książkę czytało czy nie.

Moje recenzje wyjątkowych książek o rozwoju

Recenzja „Biegnącej z wilkami” to mój pierwszy wpis na blogu, jeszcze trochę nieporadny, ale bliski sercu. „Czułą Przewodniczkę” opisałam ostatnio. Poniżej załączam linki.

Recenzja Biegnącej z Wilkami

Recenzja Czułej Przewodniczki

Dlaczego te książki są kluczowe na mojej kobiecej drodze rozwoju?

„Biegnąca” to zdecydowanie najważniejsza książka na mojej kobiecej drodze, dlatego spotkania wręcz muszą zacząć się właśnie od niej. Myślę jednak, że będzie ciekawie spojrzeć na temat kobiecej drogi rozwoju, który podejmuje „Biegnąca” nie tylko z jednej perspektywy. I tutaj od razu przyszła mi na myśl książka Natalii de Barbaro, chyba zdecydowany numer jeden na polskim rynku w tym obszarze.

Co Cię czeka na spotkaniu?

Spotkanie będzie miało charakter rozmowy, dyskusji o dojrzewaniu kobiety do pełni życia, na kanwie wniosków z „Biegnącej z wilkami” i „Czułej Przewodniczki”. Opowiem o obu książkach, podzielę się swoimi wrażeniami, poruszeniami i zaproszę Was do refleksji. Zależy mi na bezpiecznej, przyjaznej atmosferze, więc Twój poziom aktywności, otwartości zależy w pełni od Ciebie. Można przyjść i po prostu posłuchać. Niech to będzie dobre spotkanie otwierające dialog z innymi, ale może po prostu ze sobą.

Cykliczne spotkania dla wspólnego rozwoju

Mam zamysł, aby spotkania odbywały się cyklicznie co dwa-trzy miesiące. Za każdym razem na warsztat weżniemy dobrą lub dwie, trzy dobre książki psychologiczne.

Jak się zapisać i koszt udziału

Mam nadzieję, że trafiam z tym, co proponuję w Wasze potrzeby. Z radością i ciekawością czekam na nasze pierwsze spotkanie.

Zapisy przez formularz

Koszt: 50 zł

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną

Pisz: kontakt@katarzynadobryniewska.pl

Dzwoń: 693 515 813 (P.S. Gdybym nie odebrała zostaw proszę sms z informacją, że prosisz o kontakt w sprawie spotkania.)

Cykl : Spotkanie z dobrą książką psychologiczną – by dobrze żyć!

Ponad 10 lat temu powstał mój blog „Książka psychologiczna”. Wtedy, jeszcze na blogspocie, oswajałam się z byciem w sieci, dzieleniem się psychologiczną pasją i wiedzą. Temat książek nadal tak bliski memu sercu proponuję teraz w wersji „na żywo”. Spotkałam i ciągle spotykam tak wiele kobiet, które są żywo zainteresowane rozwojem, świadomym życiem. Zdarza się, że to dobra książka jest tym kluczem, który otwiera drzwi, za którymi biegnie ścieżka do dobrego, spełnionego życia.

O mnie: Katarzyna Dobryniewska

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie egzystencjalnym, a także specjalistą terapii uzależnień oraz trenerem (szkoleniowcem). Od lat moją pasją jest praca z kobietami. Prowadziłam szereg warsztatów psychologicznych oraz grupy rozwoju osobistego dla kobiet. Od 2012 roku prowadzę bloga, którego główną tematyką są książki psychologiczne.

Zapisz się na newsletter i odbierz prezent - "7 wskazówek jak dobrze żyć"

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowych artykułach, produktach, usługach firmy Katarzyna Dobryniewska (NIP 766 166 56 39). Zgodę można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.