„By dobrze żyć” – grupa rozwoju osobistego dla kobiet

Kiedy

9 stycznia 2024    
18:00 - 20:30

Gdzie

„By dobrze żyć” – grupa rozwoju osobistego dla kobiet

Zapraszamy do spędzenia czasu w kobiecym gronie

Jesteś kobietą, dla której istotne jest życie z autorefleksją? Jesteś zainteresowana rozwojem osobistym? Poszukujesz harmonii ze sobą i ze światem?

Zapraszamy Cię – my, Kasia i Iza – do wspólnej podróży, by dobrze żyć! Zapraszamy do spędzenia czasu w kobiecym gronie – dobrego czasu dla siebie i swojego rozwoju. Grupa rozwoju osobistego to formuła regularnych spotkań (2 razy w miesiącu) w stałej grupie przez cały czas trwania grupy.

Rozwój to proces, dlatego uczestnictwo w grupie, która jest cyklem spotkań, to po prostu najskuteczniejsza forma wsparcia na drodze do pełni życia. Powiedzmy to sobie otwarcie, to oferta dla gotowych na więcej i poszukujących więcej. To więcej  niż pojedyncze konferencje, warsztaty, webinary, podcasty…

Unikalny autorski program

Łączymy nasze „supermoce” i oferujemy Wam unikalny, autorski program oparty o podejście egzystencjalne i arteterapię.

Analiza egzystencjalna to nurt, który w centrum stawia spełnione życie. Tym się będziemy zajmować – jak znaleźć ścieżkę do spełnionej egzystencji – by żyć w zgodzie ze sobą i ze światem.

Arteterapia jest metodą, która za pomocą twórczych działań pozwala sięgnąć tam, gdzie na co dzień nie zaglądamy, bardziej w głąb. Bywa niezwykle pomocna w wyrażaniu emocji, zwłaszcza tych głęboko schowanych.

Tematyka spotkań to (między innymi):

Mój świat – świadome, uważne życie, odnajdywanie się w „tym świecie”, radzenie sobie z wyzwaniami, trudnościami

Moje relacje z ludźmi – relacje między nami kobietami, relacje z mężczyznami – potrzeba więzi, komunikacja interpersonalna, radzenie sobie z emocjami

Moja relacja ze sobą – poczucie własnej wartości, samoocena, moje granice, mój rozwój

Mój sens – co jest dla mnie ważne, cele, moja misja, powołanie

Metoda pracy

Zajęcia będą odbywały się w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze, metodą warsztatową w maksymalnie kilkunastoosobowej grupie. Będzie okazja do zdobycia wiedzy psychologicznej z zakresu tematyki grupy, do pogłębiania samoświadomości oraz do trenowania umiejętności społecznych.

Będziemy nie tylko rozmawiać, ale także wyklejać, rysować, wycinać itp. A wszystko to po, to żeby za pomocą swobodnej kreacji uruchomić tę część, w sobie, w której nie ma zakazów ani powinności. Tam znajduję się to, co nadaje życiu głęboki sens czyli emocje, wartości i marzenia. Nie potrzeba żadnych umiejętności plastycznych!

Harmonogram

10 spotkań– 2 godziny każde, dwa razy w miesiącu – wtorek, godz. 18.00-20.30.

– Styczeń 2024 – 9.01, 23.01

– Luty 2024 – 6.02, 20.02

– Marzec 2024 – 5.03, 19.03

– Kwiecień 2024 – 02.04, 16.04

– Maj 2024 – 07.05, 21.05

Zasady uczestnictwa i zapisy

Grupa przeznaczona jest dla kobiet pełnoletnich.

Warunkiem uczestnictwa w grupie jest  konsultacja z osobą prowadzącą lub udział w warsztacie „O dobrym życiu w niełatwej rzeczywistości”, który odbędzie się 29.12.2023r.

Koszt konsultacji indywidualnej to 100 zł. Spotkanie indywidualne albo udział w warsztacie ma na celu ustalenie czy zakładane przez nas cele i treści grupy rozwoju są zbieżne z Twoimi celami i potrzebami.

Osoby będące w procesie psychoterapii lub w trakcie leczenia psychiatrycznego możliwość uczestnictwa powinny skonsultować ze swoim psychoterapeutą / psychiatrą.

 

Zajęcia mają formę warsztatów rozwoju osobistego i nie zastępują psychoterapii.

Zgłoszenie się na grupę jest jednoznaczne z akceptacją powyższych zasad.

Zapisy przez formularz:  https://forms.gle/ufRPMKxMDNGnXLDr9

Niezależnie od tego czy jako metodę konsultacji wybierasz spotkanie indywidualne czy warsztat, wypełnij proszę powyższy formularz zapisu na grupę.

Po zapisie będziemy się z Tobą kontaktować, żeby ustalić datę spotkania indywidualnego lub potwierdzić uczestnictwo w warsztacie.

Opłaty

Koszt spotkania od 120 zł do 150 zł za jedno spotkanie – w zależności od formy płatności

Opcje płatności:

– opłacenie całego udziału-  za 10 spotkań– płatne najpóźniej na pierwszym spotkaniu – 1200 zł (koszt spotkania: 120 zł)

– płatność w 2 ratach – przy pierwszym i szóstym spotkaniu – 2 x 650 zł (koszt spotkania 130 zł)

– płatność w 5 ratach – co drugie spotkanie – 5 x 280 zł (koszt spotkania 140 zł)

– płatność przy każdym spotkaniu – 10 x 150 zł (koszt spotkania 150 zł)

 

W cenę wliczone są wszystkie materiały na zajęcia oraz poczęstunek w ramach przerwy kawowej.

Zapis na grupę oznacza deklarację uczestnictwa we wszystkich spotkaniach i uiszczenie opłaty za każde spotkanie niezależnie od obecności, gdyż grupa ma charakter zamknięty.

Masz pytania? – pisz lub dzwoń

Kasia : kontakt@katarzynadobryniewska.pl , tel. 693 515 813

P.S. Jeśli nie odbiorę  telefonu, zostaw proszę sms z informacją, że prosisz o kontakt.

 

O nas

Katarzyna Dobryniewska – jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie egzystencjalnym, a także specjalistą terapii uzależnień oraz trenerem (szkoleniowcem). Od lat moją pasją jest praca z kobietami. Prowadziłam szereg warsztatów psychologicznych  oraz kilka edycji grupy rozwoju osobistego dla kobiet w Poznaniu.

Izabella Kuźniak-Borucka – jestem arteterapeutą, specjalistą terapii uzależnień. Skończyłam niedawno studia psychologiczne. Praca magisterska się robi;) To, co najbardziej mnie charakteryzuje, to moja wysoka wrażliwość. Uważam, że wszelkiego typu swobodne działania twórcze są świetnym sposobem zarówno na wyrażanie swoich emocji, jak i na lepsze zrozumienie samego siebie.

Zapisz się na newsletter i odbierz prezent - "7 wskazówek jak dobrze żyć"

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowych artykułach, produktach, usługach firmy Katarzyna Dobryniewska (NIP 766 166 56 39). Zgodę można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.