„Dary niedoskonałości” i „Uzależnienie od doskonałości” – jak praktykować nie-perfekcjonizm;)

Kiedy

1 grudnia 2023    
18:00 - 20:00

Gdzie

Rodzaj wydarzenia

To już drugie spotkanie inspirowane książkami psychologicznymi. Idea Wam ewidentnie przypasowała, więc uroczyście ogłaszam:  tak, zgodnie z planem, będzie to cykl spotkań co 2-3 miesiące. Po raz drugi w tej formule spotkamy się1 grudnia. Potem prawdopodobnie w lutym.

Twój rozwój jest dla Ciebie ważny? Lubisz czytać książki o rozwoju osobistym? A może w gąszczu propozycji trudno Ci znaleźć odpowiednią lekturę?

Tym razem przyjrzymy się tematowi dążenia do doskonałości, kobiecemu perfekcjonizmowi i potrzebie kontroli. Przede wszystkim jednak w dwóch wspaniałych książkach poszukamy odpowiedzi, jak wyjść z błędnego koła perfekcjonizmu i zacząć naprawdę żyć.

Jeśli to książki przez Ciebie znane, to dobrze, jeśli jeszcze nie, to też dobrze. Można przyjść niezależnie od tego czy się książkę czytało czy nie.

Spotkanie będzie miało charakter rozmowy, dyskusji na kanwie wniosków z „Darów niedoskonałości” autorstwa Brene Brown oraz „Uzależnienia od doskonałości” autorstwa Marion Woodman.

Opowiem o obu książkach, podzielę się swoimi wrażeniami, poruszeniami i zaproszę Was do refleksji. Zależy mi na bezpiecznej, przyjaznej atmosferze, więc Twój poziom aktywności, otwartości zależy w pełni od Ciebie. Można przyjść i po prostu posłuchać. Niech to będzie dobre spotkanie otwierające dialog z innymi, ale może po prostu ze sobą.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o książkach

Recenzję „Darów niedoskonałości” znajdziesz na blogu w niedoskonałym wpisie z 2017 roku. Mimo niedoskonałości, zapraszam do lektury.

https://katarzynadobryniewska.pl/dary-niedoskonalosci-czyli-wrzuc-na-luz/

Opisanie „Uzależnienia od doskonałości” jeszcze przede mną, bo lektura to piękna acz wymagająca! Dodam link, gdy tylko tego dokonam.

Zapisy

Zapisy przez formularz:  https://forms.gle/w8CG8FA8QxXocMo59

Koszt: 50 zł

Jeśli masz pytania:
– pisz: kontakt@katarzynadobryniewska.pl
– dzwoń: 693 515 813 (P.S. Gdybym nie odebrała zostaw proszę sms z informacją, że prosisz o kontakt w sprawie spotkania.)

O mnie

Katarzyna Dobryniewska: jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie egzystencjalnym, a także specjalistą terapii uzależnień oraz trenerem (szkoleniowcem). Od lat moją pasją jest praca z kobietami. Prowadziłam szereg warsztatów psychologicznych oraz grupy rozwoju osobistego dla kobiet. Od 2012 roku prowadzę bloga, którego główną tematyką są książki psychologiczne.

 

Zapisz się na newsletter i odbierz prezent - "7 wskazówek jak dobrze żyć"

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowych artykułach, produktach, usługach firmy Katarzyna Dobryniewska (NIP 766 166 56 39). Zgodę można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.