O dobrym życiu w niełatwej rzeczywistości – warsztaty dla kobiet

Kiedy

29 grudnia 2023    
18:00 - 20:30

Gdzie

Rodzaj wydarzenia

Jeśli przyszła Ci myśl o uczestnictwie w grupie rozwoju osobistego lub po prostu chcesz przyjrzeć się lepiej czym jest dla Ciebie rozwój…

To właśnie dla Ciebie skierowana jest  propozycja warsztatu „O dobrym życiu w niełatwej rzeczywistości”. Spotkanie pozwoli doświadczyć swego rodzaju „zajawki” i pokaże, czego można się spodziewać na grupie rozwoju.

Zapraszamy w duecie – Kasia i Iza – do dobrego domknięcia Starego i wejścia w Nowe w jednym z ostatnich dni 2023 roku.

Życie nie jest łatwe, a czasem bywa trudne…

Tym bardziej istotne jest pytanie, jak dobrze żyć? W czasie szczególnym, przełomu roku zatrzymamy się na tym, co dla nas ważne. Popatrzymy na swój rozwój w perspektywie wartości obecnych w naszym życiu, a nie tylko noworocznych postanowień. Przyjrzymy się temu, kiedy wprowadzamy postanowienia  w życie, a kiedy zmiany nam kolokwialnie mówiąc nie wychodzą.

Kto może uczestniczyć?

Zapisać można się zarówno, jeśli już jest się na liście chętnych na grupę, jak i wtedy, gdy się to rozważa. Można również przyjść na sam warsztat nie planując uczestnictwa w grupie rozwoju.

Uczestnictwo w warsztacie spełnia warunek konsultacji kwalifikującej do grupy.  (P.S. Oczywiście, jeśli wolisz mieć konsultację przed wejściem do grupy albo nie pasuje Ci termin warsztatu, to umawiamy się indywidualnie.)

Czego możesz się spodziewać?

Krótka odpowiedź brzmi: wszystkiego dobrego. A bardziej szczegółowo: Warsztat, podobnie jak planowana grupa, to złożenie naszych „supermocy”. Będzie psychologicznie, egzystencjalnie i arteterapeutycznie.

Chcemy podkreślić, że nie potrzeba żadnych umiejętności plastycznych, by doświadczyć arteterapii. Nie potrzeba też żadnego psychologicznego przygotowania, by przyjrzeć się swojej ścieżce rozwoju:)

Zapisy

Zapisy przez formularz: https://forms.gle/PQ4rX5VeWyWmmmQL8

Koszt: 130 zł ( w cenie zawarte są wszystkie materiały na warsztaty oraz poczęstunek w ramach przerwy kawowej)

Po zapisie otrzymasz w ciągu kilku dni maila z danymi do opłaty warsztatu.

P.S. Może to spotkanie jest właśnie tym prezentem Bożonarodzeniowo-noworocznym, który sobie podarujesz? A może szepniesz komuś bliskiemu i Ci zafunduje udział?

Masz pytania?

Pisz: kontakt@katarzynadobryniewska.pl

Dzwoń (Kasia): 693 515 813 (P.S. Gdybym nie odebrała, zostaw proszę sms z informacją, że prosisz o kontakt w sprawie spotkania.)

O nas

Katarzyna Dobryniewska – jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie egzystencjalnym, a także specjalistą terapii uzależnień oraz trenerem (szkoleniowcem). Od lat moją pasją jest praca z kobietami. Prowadziłam szereg warsztatów psychologicznych, szkoleń  oraz kilka edycji grupy rozwoju osobistego dla kobiet.

Izabella Kuźniak-Borucka – jestem arteterapeutą, specjalistą terapii uzależnień. Skończyłam niedawno studia psychologiczne. Praca magisterska się robi;) To, co najbardziej mnie charakteryzuje, to moja wysoka wrażliwość. Uważam, że wszelkiego typu swobodne działania twórcze są świetnym sposobem zarówno na wyrażanie swoich emocji, jak i na lepsze zrozumienie samego siebie.

Zapisz się na newsletter i odbierz prezent - "7 wskazówek jak dobrze żyć"

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowych artykułach, produktach, usługach firmy Katarzyna Dobryniewska (NIP 766 166 56 39). Zgodę można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.