Warsztaty psychologiczne dla mam i nastoletnich córek – „O Matko z Córką!”

Kiedy

20 października 2023    
18:00 - 20:30

Gdzie

Mamo, wzmocnij relację z córką!

Jesteś mamą nastolatki, tej Twojej, jeszcze niedawno małej kochanej córeczki, która zmienia się tak szybko, że czasem może nie nadążasz? Zależy Ci, by Wasze relacje były dobre, ale nie zawsze wiesz jak reagować? Czasem się zastanawiasz czy dobrze ją rozumiesz?

Córko, ty też masz wpływ na relację z mamą!

Jesteś nastolatką i to naprawdę nie jest takie proste, jak się może wydawać? Zależy Ci na relacji z mamą, ale czasem bywa trudno się porozumieć? Chcesz lepiej komunikować co myślisz i co czujesz? A może czasem zastanawiasz się też jak zrozumieć mamę?

O Matko z Córką! – przyjdźcie na warsztaty psychologiczne

Zapraszam na wyjątkowe warsztaty psychologiczne wzmacniające relację mamy i córki. To spotkanie w duetach mama-córka. Formuła warsztatu zakłada, że potrzeba obecności jednej i drugiej. Będziemy pracować nad bardziej skuteczną, konstruktywną komunikacją, a tym samym lepszym rozumieniem siebie nawzajem. Przyjrzymy się czego nastoletnia córka potrzebuje, by dobrze wkraczać w dorosłość. Popatrzymy też na to, czego potrzebuje mama, by mogła dobrze w tym swoją córkę wspierać.

O czym jest to spotkanie?

Nie obiecuję cudu nad Wartą;) Ten warsztat nie rozwiąże głębokich problemów relacyjnych, nie zastąpi terapii, jeśli jest potrzebna. Na pewno jednak daje szansę na wzmocnienie relacji, udrożnienie komunikacji i nazwanie obszarów, w których potrzeba większej uważności. Warunek jest jeden: obie strony chcą przyjść na to spotkanie.

Będziemy pracować w duetach mama-córka. Warsztaty zakładają małą, kameralną grupę.

Warunki uczestnictwa i zapisy

Mamo! – jeśli przyjście na warsztat wypłynęło od Ciebie, zanim zapiszesz siebie i córkę, sprawdź czy ona ma gotowość przyjść. Zgoda córki jest niezbędna.

Córko! – jeśli przyjście na warsztat wypłynęło od Ciebie, porozmawiaj z mamą i niech to ona dokona zapisu jako osoba pełnoletnia. Mama  też musi chcieć przyjść:)

Zapisy przez formularz: https://forms.gle/wptxYcUKMRNqRDM18

Koszt: 180 zł za duet (czyli 90 zł za osobę).

Po zapisie otrzymasz w ciągu kilku dni maila z danymi do wpłaty bezzwrotnej zaliczki 80 zł. Pozostałe 100 zł płatne najpóźniej w dniu warsztatu gotówką na miejscu lub wcześniej przelewem.

Masz pytania?

Pisz: kontakt@katarzynadobryniewska.pl

Dzwoń: 693 515 813 (P.S. Gdybym nie odebrała, zostaw proszę sms z informacją, że prosisz o kontakt w sprawie spotkania.)

O mnie: Katarzyna Dobryniewska

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie egzystencjalnym, a także specjalistą terapii uzależnień oraz trenerem (szkoleniowcem). Od lat moją pasją jest praca z kobietami. Prowadziłam szereg warsztatów psychologicznych  oraz grupy rozwoju osobistego dla kobiet. Jestem mamą dwóch nastolatków, syna i córki.

Zapisz się na newsletter i odbierz prezent - "7 wskazówek jak dobrze żyć"

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowych artykułach, produktach, usługach firmy Katarzyna Dobryniewska (NIP 766 166 56 39). Zgodę można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.