Doświadczenie

Do tego miejsca, w którym dzisiaj jestem, gdzie mogę z radością czerpać z mojego wykształcenia oraz umiejętności i podążać swoją indywidualną ścieżką, doprowadziły mnie lata zdobywania doświadczenia. Pracowałam w różnych obszarach związanych z psychologią. Wszystkie te doświadczenia są dla mnie cenne. To one mnie zbudowały. Pozostała wiedza, umiejętności, otwartość na różnorodność ludzkich doświadczeń i relacje (te w sercu i te nadal obecne w teraźniejszości).

Od 2003 roku, gdy ukończyłam studia psychologiczne pracuję w zawodzie, a jeszcze w czasie studiów odbyłam szereg praktyk (nie tylko tych obowiązkowych, zawartych w programie studiów) oraz poszerzałam umiejętności psychologiczne jako wolontariusz. Już jako psycholog doświadczenie zawodowe zdobywałam w stacjonarnym ośrodku uzależnień, poradni uzależnień, ośrodku dla osób bezdomnych, w świetlicy socjoterapeutycznej, pracując jako psycholog szkolny i przedszkolny, współpracując z fundacjami,  stowarzyszeniami, firmami i ośrodkiem pomocy społecznej w ramach projektów unijnych oraz w prywatnej praktyce.

W większości wymienionych miejsc pracowałam zarówno w kontakcie indywidualnym, jak i prowadząc różnego rodzaju grupy. To jak ważna jest zarówno terapia indywidualna, jak i grupowa szczególnie dobrze mogłam obserwować w ciągu kilkunastu lat pracy w ośrodku uzależnień. Dlatego cenię kontakt indywidualny oraz rozwój w grupie, bo jedno i drugie może służyć temu, by lepiej, pełniej żyć

Zapisz się na newsletter i odbierz prezent - "7 wskazówek jak dobrze żyć"

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowych artykułach, produktach, usługach firmy Katarzyna Dobryniewska (NIP 766 166 56 39). Zgodę można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.