W grupie

„Ludzie pracujący razem jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna”

(Franklin D. Roosevelt)

Prowadzę różne formy warsztatów i szkoleń psychologicznych, również we współpracy z innymi psychologami i trenerami. Cenię pracę terapeutyczną. Jednocześnie ważnym obszarem jest dla mnie edukowanie, profilaktyka, wzmacnianie i poszerzanie umiejętności radzenia sobie. Doświadczenie pokazuje mi jasno, że wielu trudnym historiom dałoby się zapobiec, gdyby osoba miała określoną wiedzę i umiejętności.

Oferuję następujące formy wsparcia grupowego
(stacjonarnie lub online):

Warsztaty – organizuję warsztaty psychologiczne zarówno stacjonarne, jak i w formie online. Na bieżąco ogłaszam informacje o planowanych warsztatach.

Grupy rozwoju i grupy wsparcia – to forma cyklicznych spotkań w stałej grupie, również zarówno stacjonarnie, jak i online. Częstotliwość i liczba spotkań zależy od specyfiki danej grupy.

Szkolenia – oferuję szkolenia dla firm, instytucji, stowarzyszeń w obszarze kompetencji miękkich ze szczególnym uwzględnieniem tematyki pełni życia, równowagi życiowej, radzenia sobie ze stresem, profilaktyki wypalenia zawodowego, przeciwdziałania uzależnieniom, egzystencjalnego podejścia w terapii uzależnień.

Zachęcam do zajrzenia również do zakładek dedykowanych dwóm konkretnym, ulubionym obszarom mojego działania. To projekt dla kobiet „By dobrze żyć” oraz projekt „Dobrze żyć wolności”. Tam znajdziesz szczegóły zarówno oferty indywidualnej jak i grupowej w tych obszarach.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie warsztatów, szkoleń stacjonarnych lub masz propozycję ich organizacji zadzwoń lub napisz do mnie

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach, grupach online zarezerwuj miejsce tutaj (aktualna oferta):

Zapisz się na newsletter i odbierz prezent - "7 wskazówek jak dobrze żyć"

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowych artykułach, produktach, usługach firmy Katarzyna Dobryniewska (NIP 766 166 56 39). Zgodę można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.