Projekt dla kobiet – by dobrze żyć

„Jest tylko jedno ważne pytanie, które warto zadać, piękna dziewczyno, gdzie jest dusza?”

(Clarissa P. Estes – Rzęsa z oka wilka w: Biegnąca z wilkami)

Dla nas kobiet dobre życie ma znaczenie. Dbamy o dobre życie naszych bliskich, to dla nas takie oczywiste. Jeśli jesteśmy bliskie dla siebie samych, nasze własne życie staje się dla nas dobre. Tyle, że czasem trudno o równowagę między troską o innych i troską o siebie. Okazuje się, że nasze własne życie bywa gdzieś na drugim, trzecim, dziesiątym planie… Na różnych etapach życia kobiety odkrywają, że coś jest nie tak w tej postawie, że gdzieś w zabieganiu o cudze szczęście, zgubiły własne, zgubiły siebie. Już nie wiedzą, gdzie jest ich dusza. Nie wiem, czy Ciebie to dotyczy… Ale jeśli tak, choćby w jakiejś mierze, to Droga Kobieto, zapraszam Cię do wspólnej podróży ku pełni życia. Chętnie Cię wesprę w odnalezieniu Twojego Dobrego Życia – życia w zgodzie ze sobą i ze światem, życia, które jest Twoim życiem.

Proponuję Ci formy wsparcia indywidualnego i grupowego.

Konsultacje, poradnictwo, psychoterapia – to formy indywidualnego wsparcia. Piszę o nich w zakładce „Indywidualnie”. Tutaj dodam, że w ramach projektu dla kobiet pracujemy bardzo konkretnie nad tym, byś mogła być kobietą spełnioną, żyjącą dobrym życiem.

Warsztaty – organizuję cykliczne warsztaty dotyczące tematów ważnych dla kobiet, między innymi: równowaga rodzinno- zawodowa, wzmacnianie własnej wartości, pełnia życia. Życie przynosi kolejne tematy.

Grupy rozwoju osobistego – program obejmuje cykl tematycznych spotkań. Spotykamy się w stałej grupie, by się wzajemnie wspierać w rozwoju, poszukiwać harmonii ze sobą i ze światem. Na bieżąco informuję o otwarciu zapisów do nowej grupy. 

Warsztaty rozwojowe wyjazdowe – to weekendowe warsztaty w kameralnym kobiecym gronie, w otoczeniu kojącej przyrody, służący pogłębieniu dialogu ze sobą i ze światem, by lepiej, pełniej żyć.

Szkolenia dla kobiet w firmach i instytucjach – indywidualnie przygotowana oferta w odpowiedzi na zgłoszone zapotrzebowanie.

Sprawdź bieżącą ofertę tutaj:

Zapisz się na newsletter i odbierz prezent - "7 wskazówek jak dobrze żyć"

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowych artykułach, produktach, usługach firmy Katarzyna Dobryniewska (NIP 766 166 56 39). Zgodę można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.