Dobra książka na prezent – dla każdego i dla dziecka też


Tak, tak, czas pomyśleć o Bożonarodzeniowych prezentach. Tym bardziej, że już jutro okazje cenowe w księgarniach internetowych!

W zeszłym roku na początku grudnia przygotowałam dla Was listę pomysłów na książkowo-rozwojowy prezent. Dziś w przededniu Czarnego Piątku, tudzież Black Friday, jak kto woli, przypominam tę listę i dokładam co nieco z mijającego roku.

Jeśli chcecie znaleźć książkę szytą na miarę dla bliskiej Wam osoby (albo i dla siebie), to zapraszam do zeszłorocznego wpisu. Aż 20 inspiracji dla różnych osób, rożnych potrzeb i zainteresowań. Wystarczy „klik” w link poniżej i lista przed Wami.


W tym roku dokładam TOP 5 książek 2016 roku. Tym razem absolutnie subiektywnie przedstawiam Wam listę książek, które dla mnie były najważniejsze. Każdy tytuł jest podlinkowany do recenzji, gdzie przeczytacie moją opinię o książce. 1. Gdy rodzi się pytanie o sens
 2. Tajemnica odporności psychicznej
 3. Żyć z sensem
 4. Życie na pełnej petardzie
 5. Macierzyństwo bez Photoshopa

Warto książkami obdarowywać dzieci. Warto czytać dzieciom i zachęcać je do czytania. Dlatego, choć to blog psychologiczny, czasem piszę o książkach dla młodszych czytelników. Poniżej TOP 5 książek dla dzieci z całej historii bloga.

 1. Opowieści z Narnii
 2. Pan Kuleczka. Marzenia
 3. Muminki – seria 9 książek
 4. Baśnie polskie. Cudowna studzienka
 5. Wesoły Ryjek i zima 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

4 odpowiedzi

 1. Opowieści z Narnii bardzo podobają się mojemu dziecku. Zawsze przed snem staram się mu przeczytać kilka kartek. Wychodzę z założenia, że książki bardzo mocno rozwijają maluchy pod względem wyobraźni i kreatywności. Czytajmy naszym dzieciom 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

On Key

Related Posts

Zapisz się na newsletter i odbierz prezent - "7 wskazówek jak dobrze żyć"

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowych artykułach, produktach, usługach firmy Katarzyna Dobryniewska (NIP 766 166 56 39). Zgodę można w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.